nie acik aq..and dy pnya boyish...
acik eyka nie suka mnyanyi..
dy agk grng a jgk..
grng2
acik eyka nie..ada la sporting dy..
luar grng tp dlm baek lerw...
(klw x ckp acik baik dy mrh lark...hahaha)
lawak saja...
acik nie baik wlaupon dy grng...
prkataan yg suka dy sebut..
'penampar mau'..
so kena aty2..(lawak sja)
tpi depa nie cweet couple la kan??
jelous r..
