Wednesday, February 2, 2011

nie pakcik aq..
dax pakour..tmpat yng dy poss skrg nie kat ats bngunan..
bawah 2 dh r jalan..maty nty aq yg kena kacau pulak..
ish3..terok2..maty nty aq x de dh pkcik sporting cm nie..
huhuhu..
(the bengong one's)